Lennart Karlsson

VD/CEO & Ägare/Owner 

Rekryteringskonsult

Göteborg & Östersund
Mobil: +46 70 633 90 98
E-post: lennart.karlsson@lenzo.se

Frida Berglund
Coach & Ledarskap- Medarbetarutvecklar & Rekryteringskonsult
Östersund & Göteborg
Mobil:  +46 730 22 44 33
E-post: frida.berglund@lenzo.se

Sofia Andersson
Ägare / Coach & Ledarskap- Medarbetarutvecklare & Rekryteringskonsult
Göteborg & Östersund
Mobil: +46 70 644 44 76
E-post: sofia@lenzo.se


Johan Ohlson

Coach & Ledarskap- Medarbetarutvecklare & Rekryteringskonsult

Göteborg
Mobil: + 46 73 979 32 12

E-post: johan.ohlson@lenzo.se

 

Simon Frindi 

Coach & Ledarskap- Medarbetarutvecklare & Rekryteringskonsult

Göteborg & Östersund
Mobil: + 46 720 19 68 74

E-post: simon.frindi@lenzo.se

 

Angela Kaakkunen

Utbildare/Sälj

Östersund / Jämtland
Mobil: +46 70 727 61 64

E-post: angela.kaakkunen@lenzo.se 

 

Mia Couture

Coach & Ledarskap- Medarbetarutvecklare

Göteborg
Mobil: +46 73-381 81 15

E-post mia.couture@lenzo.se


Kajsa-Tuva Werner

Coach & Ledarskap- Medarbetarutvecklare

Östersund
Mobil: +46 73-822 42 70

E-post:  kajsa-tuva.werner@lenzo.se