Lennart Karlsson

VD/CEO & Ägare/Owner 

Rekryteringskonsult

Göteborg
Mobil: +46 70 633 90 98
E-post: lennart.karlsson@lenzo.se

Frida Berglund
Coach & Ledarskap- Medarbetarutvecklar & Rekryteringskonsult
Göteborg
Mobil:  +46 730 22 44 33
E-post: frida.berglund@lenzo.se

Sofia Andersson
Ägare / Coach & Ledarskap- Medarbetarutvecklare & Rekryteringskonsult
Göteborg
Mobil: +46 70 644 44 76
E-post: sofia@lenzo.se


Johan Ohlson

Coach & Ledarskap- Medarbetarutvecklare & Rekryteringskonsult

Göteborg
Mobil: + 46 73 979 32 12

E-post: johan.ohlson@lenzo.se

Simon Frindi 

Coach & Ledarskap- Medarbetarutvecklare & Rekryteringskonsult

Göteborg
Mobil: + 46 720 19 68 74

E-post: simon.frindi@lenzo.se

Angela Kaakkunen

Utbildare/Sälj

Östersund / Jämtland
Mobil: +46 70 727 61 64

E-post: angela.kaakkunen@lenzo.se 

Camilla Johansson

Coach & Ledarskap- Medarbetarutvecklare

Östersund
Mobil: ​+46 76 817 58 85

E-post: camilla.johansson@lenzo.se


Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nullam porttitor augue a turpis porttitor maximus. Nulla luctus elementum felis, sit amet condimentum lectus rutrum eget.