Lennart Karlsson

VD/CEO & Ägare/Owner 

Rekryteringskonsult

Göteborg
Mobil: 070-633 90 98
E-post: lennart.karlsson@lenzo.se

Frida Berglund
Coach & Ledarskap- Medarbetarutvecklar & Rekryteringskonsult
Göteborg
Mobil:  0730-22 44 33
E-post: frida.berglund@lenzo.se

Sofia Andersson
Ägare / Coach & Ledarskap- Medarbetarutvecklare & Rekryteringskonsult
Göteborg
Mobil: 070-644 44 76
E-post: sofia@lenzo.se


Johan Ohlson

Coach & Ledarskap- Medarbetarutvecklare & Rekryteringskonsult

Göteborg
Mobil: 073 9-793212

E-post: johan.ohlson@lenzo.se

Simon Frindi 

Coach & Ledarskap- Medarbetarutvecklare & Rekryteringskonsult

Göteborg
Mobil: 0720-19 68 74

E-post: simon.frindi@lenzo.se

Angela Kaakkunen

Utbildare/Sälj

Jämtland & Göteborg
Mobil: 070-727 61 64

E-post: angela.kaakkunen@lenzo.se