Lennart Karlsson

VD/CEO & Ägare/Owner 

 Rekryteringskonsult

Göteborg & Västra Götaland
Mobil: 070-633 90 98
E-post: lennart@lenzo.se

Simon Frindi 

Coach & Ledarskap- Medarbetarutvecklare & Rekryteringskonsult

Göteborg
Mobil: 0720-19 68 74

E-post: simon@lenzo.se

Sofia Andersson
Ägare / Coach & Ledarskap- Medarbetarutvecklare & Rekryteringskonsult
Göteborg
Mobil: 070-644 44 76
E-post: sofia@lenzo.se


Pia Pettersson
Coach & Ledarskap- Medarbetarutvecklare
Göteborg
Mobil: 076-242 74 03
E-post: pia@lenzo.se


Frida Berglund
Coach & Ledarskap- Medarbetarutvecklar & Rekryteringskonsult
Göteborg
Mobil:  0730-22 44 33
E-post: frida@lenzo.se

Jonas Berglund
Säljare & Eventansvarig & Rekryteringskonsult
Göteborg
Mobil: 0739-16 28 76
E-post: jonas@lenzo.se